11.kolo-KP S.S. OSTRÁ - SOKOL OVČÁRY 1:3 (0:1)

20.10.2014 10:23

Po devíti zápasech došlo také na fotbalisty Ostré, nováčka nejvyšší krajské soutěže. Ti na svém trávníku prohráli s lídrem soutěže a hlavním aspirantem na první flek, týmem Ovčár.

Domácí rozhodně nezklamali, na výborný hostující tým ale neměli.

Ovčáry šly do vedení už po dvou minutách, kdy se trefil Hašler. A stejný hráč pak přidal ve druhém poločase i druhý zásah. Hned za minutu vrátil domácí mužstvo do utkání Remenec, ale naděje Ostré vydržely jen pět minut, kdy utekl obraně aktivní Maršner a přidal třetí gól.

„Vítězství hostů je naprosto zasloužené, měli více šancí. My jsme s nimi hráli otevřený fotbal a to jim sedělo. Soupeř má fotbalisty na všech postech," uvedl po porážce vedoucí mužstva Ostré Josef Červinka. Hned ale dodal: „Nic to nemění na tom, že podzimní část sezony je pro nás hodně úspěšná."

Branky: 74. Remenec – 2. a 73. Hašler, 79. Maršner. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 0:1. Diváci: 250. Poločas: 0:1.
Sport. sdružení Ostrá: Pokorný – T. Moudrý, Doseděl st,m Kouba, Sedlák – Málek – Nedorost (46. Remenec), Dozorec (67. Doseděl ml.), P. Moudrý – Petlička, Štěch.