13.kolo-KP S.S. OSTRÁ - ČLU BEROUN 1:3 (0:1)

02.11.2014 15:46

Že by fotbalisté Ostré ztratili formu? Prohráli totiž potřetí za sebou. Ve třináctém kole krajského přeboru padli na svém trávníku s celkem Berouna. Pro něj to je naopak třetí vítězství v řadě.

Hosté přijeli bez čtyř hráčů základní sestavy, dělali chyby v obraně, ale nakonec stejně vyhráli. Na začátku měli domácí tři velké šance, žádnou z nich ale neproměnili. „To byly přímo megašance," uvedl vedoucí mužstva Ostré Josef Červinka.

Ale góly začali dávat hosté. V prvním poločase dali z ojedinělé akce jeden, po změně stran navýšili vedení až na tři nula. Ostrá jen snížila.

Branky: Doseděl mladší – Havel, M. Novák, vlastní. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 3:2.  Diváci: 120. Poločas: 0:1.
Ostrá: Pokorný – T. Moudrý, Kouba, Doseděl starší, Sedlák – Málek – Nedorost, Dozorec (75. Doseděl mladší), P. Moudrý, Remenec (55. Zápotocký) – Petlička.