8.kolo-KP VRANÝ - S.S. OSTRÁ 0:2 (0:1)

29.09.2014 15:40

Ostrá je lídrem krajského přeboru!

Fotbalový krajský přebor má nového lídra. A tím je nováček soutěže. Fotbalisté Ostré dokázali získat všechny tři body na půdě Vraného a jsou se šesti výhrami v čele.

Osmý zápas sezony zvládli a mohou si užívat prvního místa v tabulce. Ostrá dala ve Vraném dvě branky a to jí stačilo na tři body.

Nebylo to ale snadné. Domácí bojovali, hráli dobře, ale přibrzdil je  první gól, který dal po patnácti minutách Sirový. Pojistku mohl přidat Petlička, ale v tísni mířil jen do gólmana.

V 70. minutě kopali domácí trestný kop, trefili jen břevno a z protiútoku udeřilo na straně druhé. Obraně utekl Petlička a naservíroval gólovou lahůdku Koubovi. A bylo vymalováno.

Branky: 15. Sirový, 71. Kouba. Rozhodčí: Radina. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1.
Ostrá: Pokorný – T. Moudrý, Kouba, Doseděl st., Sedlák – Málek – P. Moudrý, Dozorec (84. Nedorost), Sirový (87. Doseděl ml.), Petlička – Remenec (60. Štěch).