9.kolo-KP S.S.OSTRÁ - TJ JÍLOVIŠTĚ 2:1 (2:1)

06.10.2014 20:31

Sedmý korálek si na vítěznou šňůru navlékli fotbalisté Ostré, nováček krajského přeboru. Díky tomu jsou i nadále lídrem soutěže. Po  trefách Sirového a Dozorce z penalty porazili celek Jíloviště.

Domácí borci tentokrát svou hrou diváky nenadchli, přesto se mohou radovat ze zisku tří body. Jako první se trefil domácí Sirový, ale radost Ostré trvala jen tři minuty. Druhý gól přidal Dozorec z pokutového kopu a tako branka z pětadvacáté minuty byla nakonec rozhodující. Hosté se snažili o vyrovnání, ale přibrzdilo je zbytečné vyloučení Janouška. I v deseti hosté bojovali, na body ale nedosáhli.

„Utkání bylo vyrovnané. Chtěl bych ale vyzdvihnout bojovnost soupeře," uvedl po vítězném utkání vedoucí domácího  mužstva Josef Červinka.

Branky: 12. Sirový, 25. Dozorec (z PK) – 15. Janoušek. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 2:0. ČK: 55. Janoušek (Jíloviště) Diváci: 150. Poločas: 2:1.
Ostrá: Pokorný – T. Moudrý, Doseděl st., Kouba, Sedlák – Málek – P. Moudrý, Sirový (88. Cabrnoch), Dozorec (75. Remenec), Petlička – Štech (65. Nedorost).