I.A.třída-23.kolo S.S. OSTRÁ - VIKTORIA RADIM 4:2 (1:2)

29.04.2014 17:25

Až do druhého poločase nastoupil Petr Mikolanda a s ním přišly i tři body pro Ostrou. Ta doma porazila v dalším pokračování fotbalové I.A třídy celek Radimi.

Vítězství domácích se nerodilo snadno a Radim se ukázala jako zdatný soupeř. A také po prvním poločase o jeden gól vedla. Ve druhém dějství ale domácí zabrali a třemi zásahy rozhodli o svém vítězství. „Ve druhém poločase jsme hráli pohledný fotbal. Obraz hry se strašně změnil s příchodem Mikolandy," vyzdvihl výkon zkušeného útočníka vedoucí domácího týmu Josef Červinka.

Branky: 30. Štěch, 50. P. Moudrý, 55. Šedivý, 79. Petlička – 26. Slunéčko, 45. M. Puk. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 3:2. ČK: 89. P. Moudrý(Ostrá). Diváci: 150. Poločas: 1:2.
Ostrá: Pokorný – Cabrnoch (46. Mikolanda), Kouba, Štěch, Birkuš – T. Moudrý – Šedivý (83. Vavřík), Dozorec, Sedlák, P. Moudrý – Petlička.