I.A.třída-24.kolo SK BENEŠOV B - S.S. OSTRÁ 0:5 (0:2)

05.05.2014 11:26

Ostrá měla problémy se složením sestavy, ale nakonec dokráčela v dalším kole fotbalové I.A třídy ke třem bodům a k jednoznačnému vítězství na půdě benešovské rezervy. Té nasázela nepopulárního „bůra".

Hosté měli rychlý nástup do utkání a v osmé minutě dali první branku. Těsně před poločasem přidal pojistku Vavřík po chybě domácího brankáře, a když dal krátce po změně stran z penalty třetí gól Mikolanda, nebylo o vítězi pochyb. Dva góly pak ještě přidal Šedivý.

„Před zápasem jsme měli jedenáct zdravých lidí. Navíc se hrálo na umělce. My jsme to ale odehráli zkušeně, podali jsme výborný výkon," byl po další výhře spokojený vedoucí hostujícího mužstva Josef Červinka.

Branky: Šedivý 2, Sedlák, Vavřík, Mikolanda. Rozhodčí:  Kotlár. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:2.
Sport. sdružení Ostrá: Pokorný – Cabrnoch, Sedlák, Štěch, Birkuš – Kouba – Šedivý (85. Jíša), Dozorec, Mikolanda, Petlička – Vavřík (75. Nedorost).