I.A.třída-26.kolo LUŠTĚNICE - S.S. OSTRÁ 1:3 (0:3)

21.05.2014 17:34

Devatenáctou výhru v letošní sezoně si do tabulky krajské I.A třídy připsali fotbalisté Ostré. Ti ve 26. kole porazili celek Luštěnic na jeho půdě a o druhý flek tabulky je už těžko někdo připraví.

Hlavně díky vydařenému závěru prvního poločasu a dvěma gólům Šedivého v rychlém sledu zvítězili hosté v Luštěnicích. Po změně stran už Ostrá žádnou branku na hodně těžkém a rozmáčeném terénu nedala, domácí pouze snížili, víc důležitého se už nestalo.

„Je to zasloužený výsledek. Rozhodl závěr první půle, kdy jsme dali dva góly," řekl vedoucí mužstva Ostré Milan Moravec.

Branky: 55. Zikmunda – 42. a 43. Šedivý, 32. Mikolanda. Rozhodčí: Šmejkal. ŽK: 5:0. Diváci: 40. Poločas: 0:3.
Sport. sdružení Ostrá: Pokorný – Císař, Štěch, Sedlák, Birkuš – Kouba – Šedivý (85. T. Moudrý), Dozorec (75. Nedorost), P. Moudrý, Petlička – Mikolanda.